Engelli Gençler “Gençlik Şöleni’nde” buluşacak

engelli_gencler_genclik_soleninde_bulusacakEngelli Gençler ‘Engellilerle Elele Gençlik Şöleninde’ bulaşacak. Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Yalova Özel Yıldızlar Spor Kulübü Derneği ve Yalova Özel Dünyalar Spor Kulübü Derneği tarafından Gençlik Haftası dolayısıyla organize edilen ‘Engellilerle Elele Gençlik Şöleni, engelli gençleri özel bir gecede buluşturacak.

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Merkez Salonu’nda 17 Mayıs Cuma 20 ile 22 saatleri arasında gerçekleştirilecek şölende, neredeyse tamamı özel sporcular ve engelli gençlerin gösterileri yer alacak. Şölende ayrıca engelli bireylerin el emeği ürünlerinden oluşan bir de kermes yer alacak.

Halk Oyunları Gösterileri, Ritim Gurubu, Mehteran Gösterisi, Semazen Gösterisi  gibi birçok gösterinin yer alacağı gecede Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi gönüllüleri de müzik gösterisiyle geceye renk katacak. Engellilerle Elele Gençlik Şöleni’nde ayrıca Otizmli bir genç tarafından da İngilizce şarkı seslendirilecek. Katılımın ücretsiz olduğu şölende engelli gençler Gençlik Haftası’nı doyasıya kutlamış olacak.

Kaynak:YalovaGazetesi