L’Oréal Paris Makyaj, Otizmli çocuklara destek için düzenlenen Muammer Ketenci defilesi resmi makyaj sponsoru – Kadınlar Kulübü – Ağustos 2010

logo_lorealÜnlü moda ve aksesuar tasarımcısı Muammer Ketenci, L’Oréal Paris Makyaj sponsorluğunda, Algı Özel Eğitim Merkezi Otizmli çocuklarına destek amaçlı defile düzenliyor. Defilenin amacı, Otizmli çocuklara olan ilgiyi çoğaltmak ve eğitim masraflarını çıkartmak olacak. L’Oréal Paris Makyaj, sponsorluğu ile hem sosyal sorumluluk alanındaki bilincini kanıtlıyor, hem de geceye katılacak ünlülerin makyajını yaparak Maslak Kasrı’nda gerçekleşecek olan defilenin büyüsüne imzasını atıyor.

Muammer Ketenci tarafından Otizmli çocuklar için tasarlanan aksesuarlar, “Birlikte Başaralım, Otizmi Aşalım” adlı gecede ünlü mankenler tarafından sergilenerek açık arttırma ile misafirlere sunulacak. Ünlü sanatçıların ve birçok futbolcunun destek vereceği bu özel defile 5 Ağustos 2010 Perşembe gecesi Maslak Kasrı’nın büyülü ambiyansında gerçekleştirilecek. Mankenlerin ve katılımcıların makyajları ise, L’Oréal Paris Makyaj uzmanları tarafından yapılacak. Geceye katılan bayanların güzelliğini vurgulayacak olan L’Oréal Paris Makyaj ürünleri ise şöyle olacak:

– Her bir kirpiği 3 kat kalınlaştırarak ekstra hacim veren ve aynı zamanda topaklanma yapmadan milyonlarca kirpik görünümü sağlayan mucize maskara “Volume Million Lashes”.
– Mükemmel kapatıcılık ve ultra ince dokusu ile ilk roll’on uygulayıcılı fondöten “True Match Roll-on”.
– Ortasındaki serum ile dudakları nemlendiren, aynı zamanda dolgun ve çarpıcı renklerde dudaklara sahip olmayı sağlayan ruj “Color Riche Serum”.
– 4 Adet birbirine uyumlu renk ile profesyonel göz makyajı için adım adım rehberlik eden 4’lü far “Quad Pro”.

Maslak Kasrı’ndaki büyülü ambiyansta L’Oréal Paris Makyaj ürünlerinin ve yarattıkları sonuçların katılımcıları büyülemesinin yanı sıra; L’Oréal Paris Makyaj, bu defilede Otizmli çocuklara da destek oluyor. Dünyada her 100 çocuktan biri otizmli olarak doğuyor. Erken tanı ve yoğun eğitimle %40 oranında çocuğumuzu geri kazanabiliyoruz. L’Oréal Paris Makyaj da bu bilinçle Otizmli çocuklar adına düzenlenen defilenin resmi makyaj sponsoru oluyor.

Biletler 150.00 TL olup Algı Özel Eğitim Merkezi’nde satışa sunulmaktadır.

Geceye siz de gelin “Birlikte Başaralım, Otizmi Aşalım!”.

Çünkü siz buna değersiniz…
Otizmli çocuklar buna değer…