Özel Eğitim Sektör Temsilcileri Ankara’da Buluştu

Özel eğitim kurumları derneği, tüm Türkiye’deki sektör temsilcileri ile Ankara Prof. Dr. Necmettin Erbakan konferans salonunda buluştu.

Özel Eğitim Sektör Toplantısı Özel Eğitim Sektör Toplantısı
Sektörün sorunlarının tartışılıp yol haritasının belirlenmesi için Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri Türkiye Buluşmaları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, 10 Ocak 2019 saat 10.00 – 16.00 arasında gerçekleşti.

Açılış konuşmasını Mustafa Güler’in yaptığı toplantının moderatörlüğünü Özel Eğitim Kurumları Derneği eski başkanı Sebahattin Yıldız, raportörlüğünü de Caner Tarakçı ve Algı Grup Yöneticisi Selim Parlak gerçekleştirdi.

Özel Eğitim Sektör Toplantısı Özel Eğitim Sektör Toplantısı
Dernek Onursal Başkanı Ahmet Yılmaz, Genelbaşkan Yunus Kılıç’ın konuşmalarından sonra söz alan milletvekillerinden, Prof. Dr. Arife Polat Düzgünak parti 27. Dönem Ankara milletvekili
sağlık, aile, çalışma ve sosyal işler komisyonu sözcüsü, Parlamentolararası birlik grubu Türk grubu üyesi. Av. Vildan Yılmaz gürel, Ak Parti 27. Dönem bursa milletvekili, sağlık, aile, çalışma ve sosyal işler komisyonu üyesi. Yıldırım Kaya, CHP 27. Dönem Ankara milletvekili, CHP Genel Başkan Yardımcısı, milli eğitim, kültür, gençlik ve spor komisyonu üyesi Dr. Alim tunç, Ak Parti 24. ve 26. Dönem uşak milletvekili birer konuşma yaptılar.

Özel Eğitim Sektör Toplantısı Özel Eğitim Sektör Toplantısı

Sektör temsilcilerinin de söz alarak görüşlerini ifade ettiği toplantı sonrasında konuşmacılara hediyeler takdim edildi.

Özel Eğitim Sektör Toplantısı Özel Eğitim Sektör Toplantısı Özel Eğitim Sektör Toplantısı